Project Cars 3, Xbox One, PS4 ve PC İçin Duyuruldu


Project Cars 3 Açıklandı

Yeni bir kariyer modu, araba özelleştirme, yeni parçalar ve çok oyunculu özelliğiyle Project Cars 3, Xbox One, Ps4 ve Pc için duyuruldu. Oyun, PS4, Xbox One ve PC (Steam üzerinden) için bu yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülecek. 

Serinin bugüne kadarki başarısına dayanarak, yepyeni bir kariyer modu Project Cars 3’ün en büyük yeni özelliklerinden biri olacak. Uzun süredir oyunu takip eden hayranlardan, oyuna yeni başlayanlara kadar tüm oyuncu türlerine hitap etmek için özel olarak tasarlanmış olan Project Cars 3, bir bütün olarak yarış simülatör deneyimi sunuyor.

Bu kariyer modu, oyunda yer alan heyecan verici tüm otomobiller ve pistler arasında en iyi tur zamanını ve yol boyunca yükseltilebilir araba sınıflarının bir rehberini hedefliyor. Her oyuncunun seçtiği zorluk seçeneklerine bağlı olarak ölçeklendirilebilir hedefleri ve ödülleri konu alan kariyer modu, oyunu öğrenirken daha az yardım almanızı teşvik edecek.

Project Car 3 Güncellemeleri

Tabii ki, hepsi kariyer modu ile ilgili değil, çünkü Project Cars serinin taze kalmasını sağlamak için daha fazla güncelleme ve eklemeler sunacak. Bu güncellemeler ile birlikte, önceden ayarlanmış kurgusal karakterlerden seçim yapabileksiniz. Daha sonra çok oyunculu yarışlar sırasında diğer yarışlar ve seyirciler tarafından görüntülenebilen ve zamanınızı ayarlayabileceğiniz otomobil özelleştirmelerini içerecek. 

Ayrıca Project Cars 2’den topluluk etkinliklerinin yerini alacak yeni bir asenkron çok oyunculu mod olan yeni Rivals modu da var. Rivals için geliştirici Slightly Mad Studios, oyuncuların rekabet etmesi için düzenli bir şekilde günlük, haftalık ve aylık etkinlik düzenleyecek. Lider panosundaki en yakın rakiplerinizin dinamik şekilde geçmeye çalışın. Rivals paraları olarak bilinen yeni bir para birimi türü, tur sürelerinizi azaltmanızla birlikte sıralamayı yükseltmek için ekstra bonus sağlayacaktır.

Keşfedilecek iki yeni parkur var: Şangay’ın neon parlak sokakları ve Brezilya Grand Prix’sinin evi olan Sao Paulo’daki Interlagos. Yeni post-processing efektleri, motion blur, kamera sarsıntıları ve çarpışma efektleri de oyuna eklendi. Oyunun gerçekçiliğini daha da iyileştirmek için oyuna tweaks özelliği de eklendi. Ayrıca yarış hissini daha da yoğun yaşatmak için yeni bir gamepad haritası eklendi.

Henüz kesin çıkış tarihi hakkında bir haber yok. Project Cars 3 mevcut nesil konsollara ve PC’ye bu yılın ilerleyen günlerinde gelecek. PS5 veya Xbox Series X için henüz bir plan yok.