Epic Games Yine Yaptı Yapacağını! Overcooked Epic Games’te Ücretsiz!


overcooked epic games'te ücretsiz

GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtan Epic Games bu sefer çok eğlenceli bir oyunu daha ücretsiz yaptı. Overcooked isimli 28 TL değerindeki oyun şu an Epic Games üzerinde tamamen ücretsiz.

Tek başınıza ya da 4 kişiye kadar arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu harika oyunun teması yemek pişirme üzerine. Şef arkadaşlarınızla birlikte çeşitli haritalarda zamana karşı yarışırken doğru yemeği doğru anda siparişe yetiştirmek için kıyasıya mücadele edin.

Basit siparişlerden zor siparişlere doğru ilerleyen bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Yemek pişirmenin yanında çeşitli harita eklentileri oyuna renk katıyor. Boşluğa düşüp zaman kaybedeceğiniz yerler dışında küçük çaplı yangınlar size eşlik edebiliyor. Yangın söndürme tüpüne kısa sürede ulaşmak bu noktada işinize yarayabilir.

Oyun içerisinde ilerledikçe yeni şef karakterlerine ve yeni haritalara ulaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla iş bölümü yapmak işinizi kolaylaştırabilir. Ayrıca acele edilmesi gereken siparişlere öncelik vermeniz yararınıza olacaktır.

Epic Games Store’da 28 TL üzerinden satışa sunulan oyuna şu an ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunu 11.06.2020 saat 18:00’a kadar indirip, Overcooked’a ömür boyu sahip olabilirsiniz.