Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!


Epic Games Store Free Games

Epic Games ücretsiz oyunları son günlerde oyuncular arasında konuşulmaya başladı. GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını ücretsiz olarak oyuncularla sunan Epic Games’in sıradaki oyunları da oldukça göz alıcı.

Ücretsiz oyunlar oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. En son Civilization IV Epic Games üzerinde bedava oldu. Üstelik Epic Games platformu oyunların oynanması için süre kısıtlaması da yapmıyor. Bu da platforma olan ilgiyi fazlasıyla artırmış durumda. 219 TL değerindeki oyunu ücretsiz yapan Epic Games yüksek fiyatlarla steam üzerinde satılan oyunları ücretsiz yaparak oyuncuların gönlünde taht kuruyor.

Ücretsiz Oyunların Dağıtılma Tarihleri

Her hafta sürpriz bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games’in ilerleyen zamanlarda hangi oyunu ücretsiz yapacağı merak edilir oldu. Daha önce GTA 5’in bedava olacağı sızdırılmış ve haberler doğru çıkmıştı. Pek çok oyuncuyu bu haber şaşırtmıştı. Oyuncular 1 hafta boyunca oyunu ücretsiz olarak aldı. Şimdi de oyun platformunun ücretsiz vereceği oyunlar Reddit aracılığıyla sızdırıldı. Ücretsiz olacak oyunlar yine oyuncuları şaşırtacak.

Ortaya atılan bilgilere göre Epic Games ücretsiz oyun takviminde sıradaki oyun Borderlands The Handsome Colletion olacak. 28 Mayıs Saat 18.00’da oyuncuların hizmetine sunulacak olan paketin Steam üzerindeki satış fiyatı 311 TL. Bu pakette Borderlands 2, bu oyuna ait DLC ve eklentiler ile Borderlands: The Pre-Sequel bulunuyor.

Daha sonra Borderlands’ı takip edecek oyun ARK: Survival Evolded olacak. En iyi oynayış şekli ve grafiklere sahip oyunlar arasında gösterilen ARK: Survival Evolded, Steam platformu üzerinde 77 TL’ye satılıyor. Bu oyun 4 Haziran 18.00’da oyuncularla buluşacak.

Epic Games mağaza sayfası üzerinden ücretsiz oyunları takip etmek için buraya bakabilirsiniz.

Bu oyunlar da 1 hafta boyunca, kütüphaneye eklendikten sonra süresiz bir şekilde envanterinizde kalıp kullanım imkanı verecek. Epic Games, oyun dünyasında ses getirmeye devam ettikçe oyuncuların yüzü gülecek gibi görünüyor.